page id: 11703

Technik Utrzymania Ruchu

Znajdź błąd!

Zgadza się,
to drużyna stanowi klucz.

  • Tu liczą się twoje pomysły, a nie twój strój.

  • Wszyscy lubimy grę Tetris, niezależnie od stanowiska.

  • Może uważasz, że nie jesteśmy fajni? Masz prawo. Za to jesteśmy twardzi i jednocześnie serdeczni.

  • Mówimy sobie na „Ty”, niezależnie od stanowiska.

  • Tworzenie logistyki z pasją – to dopiero jest fajne.

Tech, Poznan

O nas

Jesteśmy szybko rozwijającą się, międzynarodową i nowoczesną firmą logistyczną specjalizującą się w e-commerce oraz zarządzaniu zwrotami. W całej Europie mamy zespół ponad 2500 pracowników w ponad 30 lokalizacjach. Działalność Clipper Logistics rozpoczęła się w 1992 roku w Wielkiej Brytanii, na rynku polskim istniejemy od kwietnia 2017. Płaskie hierarchie, zmotywowany i kompetentny zespół zapewniają profesjonalną pracę w pozytywnym i przyjemnym środowisku pracy.

Twoje obowiązki

  • Rozwiązywanie problemów technicznych, diagnozowanie awarii i usterek
  • Planowanie wspólnie z przełożonym harmonogramu prac przeglądowych w oparciu o wytyczne z DTR
  • Wykonywanie prac montażowych i naprawczych
  • Układanie planów serwisowych
  • Dokonywanie bieżących napraw i usuwanie usterek maszyn, urządzeń i instalacji (m.in. pneumatycznych i hydraulicznych) w zakresie mechaniki i elektryki (podstawy)
  • Przeprowadzanie analiz przyczyn awarii i wdrażanie działań korygujących
  • Prowadzenie wewnętrznych przeglądów technicznych maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją związaną z naprawami oraz przeglądami maszyn i urządzeń
  • Realizacja prac konserwacyjnych
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi prace serwisowe
  • Nadzór merytoryczny nad wykonywanymi pracami remontowymi i serwisowymi
  • Sprawdzanie poprawności działania maszyn i urządzeń po przeprowadzonych pracach
  • Bieżące naprawy, konserwacje, przeglądy oraz remonty urządzeń i instalacji elektrycznych
  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń
  • Znajomość budowy maszyn transportu bliskiego będzie dodatkowym atutem

Twoje kwalifikacje

  • Wiedza o profilu elektro - mechanicznym
  • Doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu lub Dziale Technicznym
  • Umiejętności czytania schematów technicznych, elektrycznych
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych
  • Uprawnienia SEP do 1kV (w tym do wszystkich niżej wymienionych zadań
  • Wiedza z zakresu aparatury elektrycznej- bezpieczniki, styczniki, przekaźniki – zasada działania, diagnozowanie usterek
  • Praktyczne wiedza z zakresu budowy maszyn, umiejętności rozwiązywania problemów technicznych
  • Wiedza dotycząca eksploatacji, łączenia urządzeń elektrycznych – silniki, grzałki, falowniki itp.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Bonus za polecenie pracownika
  • Premię frekwencyjną
  • Możliwość awansu i rozwoju
  • Darmowy posiłek
  • Wsparcie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pozytywną atmosferę

Twoje CV *
Maksymalny rozmiar pliku: 20 MB.

* Pola obowiązkowe