page id: 10559

Starszy Księgowy z j. niemieckim

Znajdź błąd!

Zgadza się,
to drużyna stanowi klucz.

  • Tu liczą się twoje pomysły, a nie twój strój.

  • Wszyscy lubimy grę Tetris, niezależnie od stanowiska.

  • Może uważasz, że nie jesteśmy fajni? Masz prawo. Za to jesteśmy twardzi i jednocześnie serdeczni.

  • Mówimy sobie na „Ty”, niezależnie od stanowiska.

  • Tworzenie logistyki z pasją – to dopiero jest fajne.

Finance, Poznan

O nas

Jesteśmy szybko rozwijającą się, międzynarodową i nowoczesną firmą logistyczną specjalizującą się w e-commerce oraz zarządzaniu zwrotami. W całej Europie mamy zespół ponad 2500 pracowników w ponad 30 lokalizacjach. Działalność Clipper Logistics rozpoczęła się w 1992 roku w Wielkiej Brytanii, na rynku polskim istniejemy od kwietnia 2017. Płaskie hierarchie, zmotywowany i kompetentny zespół zapewniają profesjonalną pracę w pozytywnym i przyjemnym środowisku pracy.

Twoje obowiązki

  • odpowiedzialność za działania związane z zamknięciem miesiąca
  • księgowanie faktur kosztowych, środków trwałych, wyciągów bankowych
  • księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych
  • konsolidowanie bilansu księgi głównej z księgami pomocniczymi (rozliczenia, magazyn, środki trwałe)
  • przygotowywanie raportów statystycznych
  • egzekwowanie należności
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi

Twoje kwalifikacje

  • wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość lub pokrewne)
  • doświadczenie zawodowe, niezależna pozycja księgowego
  • dobra znajomość j. niemieckiego
  • znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • efektywne zarządzanie czasem pracy
  • skrupulatność i dokładność wykonywanej pracy
  • zaangażowanie i wysoka etyka pracy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę multisport
  • bonus za polecenie pracownika
  • premię frekwencyjną
  • możliwość awansu i rozwoju
  • darmowy posiłek
  • wsparcie
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pozytywną atmosferę
  • możliwość nauki języka angielskiego

Oferta pracy jest już nieaktualna.