page id: 5072

Specjalista Magazynowy

Znajdź błąd!

Zgadza się,
to drużyna stanowi klucz.

  • Tu liczą się twoje pomysły, a nie twój strój.

  • Wszyscy lubimy grę Tetris, niezależnie od stanowiska.

  • Może uważasz, że nie jesteśmy fajni? Masz prawo. Za to jesteśmy twardzi i jednocześnie serdeczni.

  • Mówimy sobie na „Ty”, niezależnie od stanowiska.

  • Tworzenie logistyki z pasją – to dopiero jest fajne.

Operations, Poznan

O nas

Jesteśmy szybko rozwijającą się, międzynarodową i nowoczesną firmą logistyczną specjalizującą się w e-commerce oraz zarządzaniu zwrotami. W całej Europie mamy zespół ponad 2500 pracowników w ponad 30 lokalizacjach. Działalność Clipper Logistics rozpoczęła się w 1992 roku w Wielkiej Brytanii, na rynku polskim istniejemy od kwietnia 2017.

Jeśli lubisz kiedy czas w pracy szybko Ci mija, chcesz zobaczyć jak działa DUŻY magazyn i stać się jego częścią – zapraszamy do Clippera! Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Doświadczenie nie jest wymagane – wszystkiego Cię nauczymy.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Robakowo k/Poznania

Twoje obowiązki

  • kompletowanie zamówień
  • przyjmowanie, pakowanie i wydawanie towaru
  • praca ze skanerem / lub komputerem
  • poprawne i terminowe wykonanie zadań.

Twoje kwalifikacje

  • dyspozycyjność
  • szybkość działania
  • dokładność w realizowaniu zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w kwocie 3400 brutto
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Bonus za polecenie pracownika
  • Premię miesięczną
  • Możliwość awansu i rozwoju
  • Darmowy posiłek
  • Wsparcie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pozytywną atmosferę
  • Darmowy transport z wybranych lokalizacji

Twoje CV *
Maksymalny rozmiar pliku: 20 MB.

* Pola obowiązkowe