page id: 10921

Specjalista ds. Lean Management

Znajdź błąd!

Zgadza się,
to drużyna stanowi klucz.

  • Tu liczą się twoje pomysły, a nie twój strój.

  • Wszyscy lubimy grę Tetris, niezależnie od stanowiska.

  • Może uważasz, że nie jesteśmy fajni? Masz prawo. Za to jesteśmy twardzi i jednocześnie serdeczni.

  • Mówimy sobie na „Ty”, niezależnie od stanowiska.

  • Tworzenie logistyki z pasją – to dopiero jest fajne.

Operations, Poznan

O nas

Jesteśmy szybko rozwijającą się, międzynarodową i nowoczesną firmą logistyczną specjalizującą się w e-commerce oraz zarządzaniu zwrotami. W całej Europie mamy zespół ponad 2500 pracowników w ponad 30 lokalizacjach. Działalność Clipper Logistics rozpoczęła się w 1992 roku w Wielkiej Brytanii, na rynku polskim istniejemy od kwietnia 2017. Płaskie hierarchie, zmotywowany i kompetentny zespół zapewniają profesjonalną pracę w pozytywnym i przyjemnym środowisku pracy.

Twoje obowiązki

  • Inicjowanie, rozwijanie i wdrażanie projektów związanych z optymalizacją procesów logistycznych
  • Definiowanie wąskich gardeł w procesie i wskazywanie sposobów optymalizacji przepływu procesów logistycznych
  • Wsparcie merytoryczne dla liderów projektów, sporządzanie raportów informujących o statusie projektów, sygnalizujących szanse i ryzyka oraz podejmowanie działań niezbędnych do osiągnięcia zamierzonych celów
  • Prowadzenie warsztatów i szkoleń z zakresu doskonalenia zgodnie z metodologią Lean Manufacturing
  • Audyty wewnętrzne obszarów oraz systemów logistycznych, tworzenie raportów, wdrażanie działań korygujących
  • Analiza, weryfikacja istniejących procesów pod kątem istniejących strat oraz rekomendowanie działań usprawniających
  • Doskonalenie wskaźników produktywności, wydajności i jakości pracy – nadzór nad wskaźnikami KPI i podejmowanie działań na podstawie oceny wyników
  • Rozwój zespołu, wdrażanie narzędzi i metod pracy zgodnych z filozofią Lean Manufacturing
  • Opracowanie standardów pracy na poszczególnych stanowiskach, dbanie o ergonomiczne projektowanie stanowisk i metod pracy

Twoje kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki: produkcja, ekonomia, inżyniera)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie we wdrażaniu projektów lean management
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi lean manufacturing i stosowanie ich w praktyce
  • Wysoki poziom zdolności analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego ( min. B2)
  • Wysoki poziom komunikacji interpersonalnej
  • Umiejętność efektywnej pracy indywidualnej i zespołowej oraz pod presją czasu
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów i poszukiwaniu nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Bonus za polecenie pracownika
  • Premię frekwencyjną
  • Możliwość awansu i rozwoju
  • Darmowy posiłek
  • Wsparcie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pozytywną atmosferę

Twoje CV *
Maksymalny rozmiar pliku: 20 MB.

* Pola obowiązkowe