page id: 11384

Specjalista ds. kadr

Znajdź błąd!

Zgadza się,
to drużyna stanowi klucz.

  • Tu liczą się twoje pomysły, a nie twój strój.

  • Wszyscy lubimy grę Tetris, niezależnie od stanowiska.

  • Może uważasz, że nie jesteśmy fajni? Masz prawo. Za to jesteśmy twardzi i jednocześnie serdeczni.

  • Mówimy sobie na „Ty”, niezależnie od stanowiska.

  • Tworzenie logistyki z pasją – to dopiero jest fajne.

HR, Poznan

O nas

    Jesteśmy szybko rozwijającą się, międzynarodową i nowoczesną firmą logistyczną specjalizującą się w e-commerce oraz zarządzaniu zwrotami. W całej Europie mamy zespół ponad 2500 pracowników w ponad 30 lokalizacjach. Działalność Clipper Logistics rozpoczęła się w 1992 roku w Wielkiej Brytanii, na rynku polskim istniejemy od kwietnia 2017. Płaskie hierarchie, zmotywowany i kompetentny zespół zapewniają profesjonalną pracę w pozytywnym i przyjemnym środowisku pracy.

Twoje obowiązki

  • Sporządzanie, aktualizacja kompleksowej dokumentacji pracowniczej (umowy o pracę, dokumenty personalne, aneksy do umów, skierowania na badania).
  • Kontrola terminowości badań lekarskich, zawieranie kolejnych umów o pracę.
  • Zarządzanie danymi w systemie czasu pracy pracowników oraz wyjaśnianie niezgodności pojawiających się w systemie.
  • Przygotowywanie danych do naliczenia listy płac przez firmę zewnętrzną (czas pracy wraz z nadgodzinami, nieobecności, dodatkowe składniki wynagrodzeń) oraz późniejsza weryfikacja listy płac.
  • Bezpośredni kontakt z firmą kadrowo-płacową w zakresie administracji pracowniczej oraz naliczania wynagrodzeń.
  • Tworzenie raportów.
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie kadr i płac.
  • Przygotowywanie danych na rzecz audytów.

Twoje kwalifikacje

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie zatrudniającej powyżej 100 pracowników.
  • Wykształcenie wyższe (kierunek księgowość, ekonomia, prawo, prawo pracy).
  • Bardzo dobrą praktyczną znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych.
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego (mile widziane).
  • Bardzo dobrą znajomość MS Office, w tym programu Excel.
  • Umiejętność budowania bardzo dobrych relacji z klientami wewnętrznymi.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Dobrą organizację pracy własnej i umiejętność wyznaczania priorytetów, a także samodzielność i systematyczność.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę multisport
  • bonus za polecenie pracownika
  • premię frekwencyjną
  • możliwość awansu i rozwoju
  • darmowy posiłek
  • wsparcie
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pozytywną atmosferę
  • możliwość nauki języka angielskiego

Twoje CV *
Maksymalny rozmiar pliku: 20 MB.

* Pola obowiązkowe